Sme firma s bohatými skúsenosťami s predajom nábytku od roku 2009. Disponujeme vlastným skladom s výdajným miestom. Patríme medzi najväčších predajcov skladových hál a stanov na slovenskom a českom trhu so špecializáciou na všetok interiérový nábytok a záhradný nábytok s doplnkami.

Sledujeme moderné trendy a tak neustále zaraďujeme nový moderný nábytok do nášho sortimentu.
V našom sortimente nájdete väčšinu sortimentu skladom alebo v dodacej lehote do 10 dní.

Sortiment

Sortiment odoberáme od spoľahlivých a overených tuzemských i zahraničných dodávateľov – väčšinou priamych výrobcov a dovozcov, s ktorými úzko spolupracujeme dlhšiu dobu. Priama spolupráca s výrobcami nám umožňuje ponúkať nižšie ceny a udržiavať kvalitu sortimentu. Pri sortimente dbáme na kvalitu a prípadne, že sa u neho objaví akákoľvek vada, ihneď sťahujeme z eshopu. Vlastný team tvorený z odborne vyškolených zamestnancov dlhodobo sleduje kvalitu dodávaných produktov, ktoré následne schvália na predaj na eshope. Máme aj vlastné portfólio produktov, pri ktorých zaručujeme kvalitu a expresné dodanie.

Naším cieľom je poskytovať kvalitné služby a produkty zákazníkom av prípade akýchkoľvek otázok byť nápomocní. Snažíme sa zákazníkom odpovedať v čo najkratšom čase emailom a telefonicky. Naši zamestnanci sú pravidelne školení a snažíme si udržať ich vysokú odbornosť a znalosť nášho sortimentu.

V našom eshope nájdete rozsiahle filtre, ktoré Vám uľahčia nákup, môžete vybrať podľa ceny, farby a iných parametrov.

Kontakty

Radi Vám poradíme aj cez náš online chat pre rýchle otázky, alebo je možné nám zaslať email alebo zavolať.

Spätná väzba od našich zákazníkov je pre nás dôležitá. Radi budeme počuť Váš názor, neváhajte nás kontaktovať. Spolupráca s Vami nám pomáha neustále sa zlepšovať.

Radi zodpovieme Vaše otázky a poradíme s prípadnými ťažkosťami pri online nákupe.

Výdajný sklad je Vám k dispozícii od pondelka do piatku od 8,00 - 16,30 hod., po objednaní a následnom potvrdení že je tovar pripravený na odber.

Výdejní sklad pondelok - piatok 8:00 - 16:30

Výhody nákupu u nás

 • Široký sortiment v prehľadných kategóriách
 • Výhodné ceny
 • Väčšina produktov skladom alebo s dodaním do 10 pracovných dní
 • Pravidelné akčné ponuky
 • Vlastný sklad s výdajným miestom - možnosť osobného odberu
 • Možnosť vrátenia tovaru do 30 dní bez udania dôvodu
 • Pružné riešenie prípadných reklamácií s lojalitou voči zákazníkovi
 • Spolupráca s overenými dopravcami a vlastná doprava
 • Preškolený odborný personál
 • Vlastný systém kontroly kvality produktov
 • Osobný prístup ku každému zákazníkovi
 • Sme držiteľom certifikátu Overené zákazníkmi

Naša spoločnosť na predchádzajúcom projekte www.dekorhome.sk predala už viac ako 120 skladových stanov rôznych veľkostí. Stany dodávame od prevereného dodávateľa a medzi ich prednosti patrí pevnosť konštrukcie a jednoduchosť montáže. Naši zákazníci si u nich pochvaľujú ich rýchle, jednoduché zloženie av prípade potreby aj rozloženie. Nižšie sú fotografie z hotových realizácií od zákazníkov. Veríme, že aj raz sa tu budeme môcť chváliť vašou fotografiou z hotovej realizácie stanu.