OBLÚKOVÉ HALY

Oblúkové stanové haly sú stavebné konštrukcie, ktoré majú oblúkový tvar, čo znamená, že ich strecha a bočné steny sú zakrivené. Tieto haly sú často používané na priemyselné, komerčné alebo športové účely. Oblúkový tvar strechy umožňuje efektívne rozloženie váhy a tlaku, čo robí tieto haly stabilnými a odolnými voči poveternostným podmienkam, najmä v oblastiach so snehovými závejmi a silnými vetrami.

Vlastnosti oblúkových hál:


Veľký vnútorný priestor: Vďaka oblúkovému designu majú tieto haly veľký vnútorný priestor bez stien alebo stĺpov, čo umožňuje efektívne využitie priestoru.


Ochrana proti poveternostným podmienkam: Stanové haly sú obvykle odolné voči dažďu, vetru a slnku. Sú navrhnuté tak, aby poskytovali tieň a ochranu pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami.


Využitie v priemysle: Oblúkové stanové haly sú tiež používané v priemysle ako dočasné sklady, montážne priestory alebo dielne.


Športové akcie: Mnoho športových udalostí, ako sú tenisové turnaje alebo preteky s koňmi, používa oblúkové stanové haly pre krytý priestor pre divákov a hráčov.

Oblúkové haly majú širokú škálu využitia:


Priemyselné skladovacie priestory: Tieto haly poskytujú priestor na skladovanie materiálov, tovaru a zariadení. Ich veľký vnútorný priestor umožňuje ľahký prístup k materiálom a manipulácii s nimi.


Poľnohospodárske účely: Oblúkové haly môžu slúžiť ako stajne pre dobytok, sklady na zber alebo záveterné priestory pre poľnohospodárske stroje a vybavenie.


Športové zariadenia: Niektoré športové areály a haly používajú oblúkový design pre svoje strechy. To umožňuje hrať športy, ako je tenis, futbal alebo jazda na koni bez prekážok v strede haly.


Výstavné priestory: Oblúkové haly môžu byť využívané na výstavy, veľtrhy a iné verejné akcie, pretože ponúkajú veľký otvorený priestor na prezentáciu produktov a umeleckých diel.


Priemyselná výroba: V niektorých priemyselných odvetviach sú oblúkové haly používané na výrobu a montáž väčších komponentov a strojov.
Oblúkové haly sú obľúbené vďaka svojej flexibilite, rýchlosti montáže a relatívne nízkym nákladom v porovnaní s tradičnými stavbami s rovnými strechami. Ich veľkosť môže byť prispôsobená potrebám konkrétneho projektu.

 Na skladovanie, poľnohospodárstvo, rozšírenie výrobných priestorov, na šport, jazdectvo, večierky, spoločenské akcie a párty akcie sa skvele hodia stanové haly. Ponúkame Vám najväčšiu ponuku našich skladových stanových hál. Stanová hala je vhodná na dočasné skladovanie, ako mobilný sklad, garáž alebo na spoločenské kultúrne akcie. Stanové plachtové haly nepotrebujú základy, stačí rovná spevnená plocha. Rýchle a lacné plachtové zastrešenie. Poskytujeme profesionálny aj individuálny prístup, rýchlosť a variabilita.

DODÁVAME DO 5 PRACOVNÝCH DNÍ
RÝCHLA MONTÁŽ
PONUKA NA MIERU
KOMPLEXNÁ MONTÁŽ DO 14 PRACOVNÝCH DNÍ
CEZ 750 REALIZÁCIÍ
Neváhajte kontaktovať nášho špecialistu
+420 606 737 407
Žiadna položka