Skladový stan Konštrukcia LETO PLUS Farebné varianty
Skladový stan Konštrukcia LETO PLUS Farebné varianty

Skladový stan 6x18x2m strecha PVC 560g/m2 boky PVC 500g/m2 konštrukcie LETO PLUS

Kód produktu: P00218
Dodanie do 10 dní
3 467,50 € bez DPH
4 161 € s DPH

Vyberte si variantu
Varianta neexistuje
Biela
Biela
Šedá
Šedá
Biela
Biela
Šedá
Šedá
Zelená
Zelená
Biela
Biela
Šedá
Šedá
Zelená
Zelená
Modrá
Modrá
Červená
Červená

Dodanie do 10 dní
Dodanie do 10 dní
Dodanie do 10 dní

Ak nenájdete skladový stan, alebo halu podľa Vašich požiadaviek a rozmerov,
zašlite nám rychlý dotaz.

Náš špecialista Vám pomôže s výberom a obratom Vám zašleme cenovú ponuku.

Typ konštrukcie LETO PLUS so životnosťou až 7 rokov
Stany a haly tejto konštrukcie sú vystužené spojením podlahy
Konštrukcia nat rúrkach s priemerom 38 mm
Konektory s priemerom 42 mm
Dodatočná konštrukcie strechy a podlahy
Spojenie zabezpečené skrutky
Kotevné stanové pätky široké 9 cm
 
Letné konštrukcie sú vhodné iba pre sezónne použitie, nie je vhodná pre zimné obdobie. Stany tejto sezónne konštrukcia musí byť mimo letné obdobie demontujú z dôvodu dodržania záručných podmienok, nemožno ich používať celoročne. Pre celoročné používanie odporúčame konštrukciu ZIMNÉ alebo pri väčšom rozmere POLÁRNE.
 

Tento stan sa otvára veľmi ľahko a má navyše rozšírený vchod.

Výhoda tohto stanu je, že má inovatívny ZATVÁRANIE. Plachtu možno otvárať z dvoch strán. Systém otvárania je tak pohodlný, že ho zvládne používať JEDNA OSOBA. Vďaka novému systému je tak VYŠŠÍ VSTUP.

U iných typov stanov musí byť celý vstup ručne zrolovaný. K otvoreniu sú potrebné preto minimálne DVA ĽUDIA. Zrolovaná plachta zaberá miesto a preto iné stany majú výšku vstupe nižšia ako bočná stena.

Konštrukcia:

Hlavná konštrukcia je založená na silných 38mm oceľových rúrkach a 42mm konektoroch. Rúrky konštrukcie sú žiarovo pozinkované a spoľahlivo spojené vďaka priechodným skrutkám. Stanové pätky majú zväčšený rozmery 9 cm.

Tento stan má:

Pätky široké 9 cm

Zosilnenú strešnú a podlahovú konštrukciu

Vystužené vstupy na oboch stranách

Vlastnosti konštrukcie:

Zvýšená odolnosť Strešné a podlahová konštrukcia

Konštrukcia sa skladá zo spodného rámu, horných výstuží a horizontálnych a vertikálnych vzpier strechy. Toto riešenie poskytuje väčšiu nosnosť a tuhosť konštrukcie.

Nové spoľahlivé pripojenie prvkov

V strešných konektoroch boli zvárané dielce nahradené horizontálnymi trubkami s priemerom 25 mm, ktoré výrazne zvýšili spoľahlivosť konštrukcie. Vodorovná rúrka je pripevnená k spodnej časti konektora tak, aby bola väčšia pevnosť konštrukcie.

Žiarovo zinkovaná oceľ s priemerom 38 mm

Použitie oceľ je najvyššej kvality, navyše chránená proti korózii žiarovým zinkovaním, ktoré zvyšuje pevnosť konštrukčných prvkov a zabezpečuje mnoho rokov prevádzky. Nosné trubky stanu majú priemer 38 mm a spojovacie konektory majú priemer 42 mm.

Kotevné pätky s priemerom 9 cm

V spodnej časti konštrukcie sú umiestnené stabilné pätky s priemerom 9 cm. Vďaka nim je ukotvenie stanu oveľa stabilnejšie. Nohy sú chránené pred koróziou žiarovým zinkovaním, čo zvyšuje ich odolnosť a zaisťuje dlhodobé použitie.

Spoľahlivé spojenie konštrukcia

V stane je použité spojenie rúrok priechodnému skrutky. To je jediný spoľahlivý spôsob upevnenia. Okrem toho sú pätky dvíhajúce konštrukcii spojené dvojitými skrutkami.

Iné stany so sponami alebo skrutkami, ktoré nie sú skrz rúrky, neposkytujú bezpečnú inštaláciu!

Odolný plášť: PVC 560 g/m2

Použitý plášť je odolný PVC materiál podobný tomu, ktorý sa používa na automobiloch TIR. Plášť má vysokú hmotnosť 560 g/m2, odolnosť proti UV žiareniu a teplotám v rozmedzí od -40 do +60°C. Je tiež 100% vodotesný. Stan má systém riadenia vzduchu AIR CONTROL, ktorý zabraňuje kondenzácii vody vo vnútri stanu. Stan je naviac vybavený tesniacim suchým zipsom, systémom HERMETIC. Bočné steny majú retenčnú zásteru.

Vlastnosti plášta

Moderné pripojenie stanov umožňuje ich kombinácie

Stany je možné spojiť pomocou špeciálneho žľabu.

Väčšia tesnosť a trvanlivosť vďaka hermetickému systému

Prídavný systém suchého zipsu zabraňuje úniku tepla a zaisťuje estetický vzhľad stanu. Vďaka nemu k sebe steny dokonale priľnú a vytvoria ucelený celok. Navyše bráni vniknutiu prachu, dažďovým kvapkám a snehu.

Zvýšená ochrana retenčný zástery

Zväčšená plocha retenčné zástery zvýšila účinnosť odvodňovanie. Tým je zaistené, že vnútro stanu je počas dažďov suchý.

Úprava stanu ľubovoľnou kombináciou stien

Bočné steny môžete upraviť podľa potreby. Je možné kombinovať pevné steny v jednom stanu, sa stenami s vitrážami alebo priehľadnými stenami.

Možnosť farebných pruhov

Pruhy ktoré spájajú bočné steny a utesňujú stan, sú k dispozícii v mnohých farbách. Vzhľadom k tomu, že sú pripevnené suchým zipsom, dajú sa rýchlo zmeniť a dodať stanom novú farbu.

Zabránené kondenzácii vody systémom Air Control

Dvojité vetracie otvory s roletami na oboch stranách strechy, umožňujú riadne vetranie vnútri stanu. Zabraňujú vzniku saunového efektu a kondenzácie.

Iba stany s hornými vetracími otvormi na oboch stranách zaisťujú dostatočné vetranie.

Perfektný sklad zabezpečí plné steny

Bočné steny stanu sú vyrobené z PVC 500 g/m2. Stany s týmto typom stien možno využiť ako sklad, umývačku áut alebo napríklad dielňu. Výška bočnej steny je 2 m. Vďaka jedinečnej konštrukcii je možné bočnú stenu ľahko zdvihnúť o 0,5 m alebo 1 m.

 

Novinka - pohodlné otváranie vstupov 2v1

Na oboch stranách stanu sú umiestnené dva vstupy - brány. Každá z brán má dve nezávislé krídla s možnosťou uchytenia, ktoré možno posúvať do strán alebo zrolovať. Vchod je vyrobený z PVC plachty 500 g/m2. Brána je upevnená na špeciálnych gumičkách s guličkou, vďaka ktorej ju možno ľahko a rýchlo rozobrať a získať tak vchod s celou šírkou stanu a výškou bočnej steny.

Akékoľvek usporiadanie

Bočné steny stanu, široké 2m a vstupy, sú upevnené na špeciálnych gumičkách, čo umožňuje prispôsobiť stan vlastným potrebám.
Nižšie je ukážka usporiadanie pre stan v rozmeroch 6m x 8m.

Technické údaje

Súčasťou dodávky stanov a hál nie je upevňovací materiál na uchytenie stanu k zemi (kotviace kolíky a skrutky). V pätkách stanov a hál sú pre ich ukotvenie k zemi pripravené otvory pre kotviacimi kolíky, či skrutky. Ak je stan, alebo hala postavená na betóne či inom tvrdom podklade, na ukotvenie použite vhodné rozpínacie skrutky podľa typu povrchu. Vždy je potreba stan, či halu pevne uchytiť k zemi, aby nedošlo k ich uvoľneniu. Preto odporúčame používať kotviace skrutky s minimálnym priemerom 10 mm do hĺbky aspoň 1 metra.
Parametre
Šírka 6 m
Dĺžka 18 m
Výška bočníc 2 m
Výška 3,09 m
Výška vstupu 2,42 m
Šírka vstupu 2,77 m
Použitie SKLADOVÝ STAN
Typ konštrukcie LETO PLUS
Materiál konštrukcia OCEĽ žiarovo zinkovaná
Typ strešnej plachty PVC – gramáž 560g/m2
Farba strešné plachty Biela
Typ bočné plachty PVC - gramáž 500g/m2
Farba bočné plachty Biela
Zobrazit více