DODÁVAME DO 5 PRACOVNÝCH DNÍ
RÝCHLA MONTÁŽ
PONUKA NA MIERU
KOMPLEXNÁ MONTÁŽ DO 14 PRACOVNÝCH DNÍ
CEZ 750 REALIZÁCIÍ
Dodaných viac ako 750 skladových stanov vrátane montáže

Nižšie sú referencie z hotových realizácií od niektorých našich zákazníkov.

Dodali sme sme vr. kompletná montáž párty stan 8x20x2,5m konštrukcia POLÁRNA

Reštaurácia a penzión Marjána v Mníšku pod Brdy poskytuje svojim hosťom reštauračné služby, príjemné posedenie treba aj na terase s výhľadom do okolia pri výbornom jedle, vrátane ubytovania na vysokej úrovni.
Kralupy nad Vltavou - pan Hašek

Dodali sme vr. kompletné montáže skladový stan 8x24x2, 5m konštrukcia POLÁRNA

ZOBRAZIT ZOBRAZIT
V krátkom čase sme dodali skladový stan 6x12x2,5m konštrukcie POLÁRNÍ, ktorý už plní svoj účel.

Spoločnosť BWT Česká republika s.r.o. patria do medzinárodnej vodohospodárskej skupiny, ponúkajúcej zákazníkom systémy, technológie a služby na úpravu vody.

Dodali sme a vykonali montáž skladového stanu 6x16x2,5m konštrukcie ZIMA PLUS.

Spoločnosť Wincomp spol. s r.o. je veľkoobchodná, distribučná a výrobná firma ponúkajúca kompletný hygienický servis pre reštaurácie, hotely, penzióny, školy a ďalšie.Realizácia dodania aj s montážou skladového stanu 5x8x2,5m konštrukcia ZIMA PLUS

Spoločnosť Element Materials Technology Pilsen s.r.o. je české letecké laboratórium a skúšobňa, ktorá vykonáva širokú škálu testov nielen v leteckom priemysle a výroby vzoriek až po certifikáciu. Plzenské laboratórium je jedno z najväčších takýchto zariadení na testovanie v Európe.


Realizácia dodania aj s montážou skladového stanu 8x16x3m strecha PVC 560g/m2 boky PVC 500g/m2 konštrukcia ZIMA PLUS

Spoločnosť ELPO, káblové siete VN a NN, s.r.o. sa zaoberá výstavbou káblových vedení, vstavaných a kompaktných trafostaníc, oznamovacích vedení pre energetiku, verejného osvetlenia. Medzi ďalšie jej činnosti patrí aj iné projektovanie rozvodných zariadení a oznamovacích sieťach pre energetiku.

zobrazit


 Naša spoločnosť

Sme firma s bohatými skúsenosťami s predajom skladových stanov a hál od roku 2009. Disponujeme vlastným skladom s výdajným miestom. Patríme medzi najväčších predajcov skladových hál a stanov na slovenskom a českom trhu.

V našom sortimente nájdete väčšinu skladových stanov a hál skladom alebo v dodacej lehote do 5 dní.Naša spoločnosť dodala viac ako 450 skladových stanov rôznych veľkostí a konštrukcií. Výhodou je rýchle dodanie a montáž. Prednosťou stanov je pevnosť konštrukcie a zároveň jednoduchosť montáže. Naši zákazníci si u nich pochvaľujú ich rýchle a ľahké zloženie. Pri stanovách je veľmi dobrý pomer cena verzus kvalita. Ponúkame aj montáž alebo poradenstvo s realizáciou stavby.