DODÁVAME DO 5 PRACOVNÝCH DNÍ
RÝCHLA MONTÁŽ
PONUKA NA MIERU
KOMPLEXNÁ MONTÁŽ DO 14 PRACOVNÝCH DNÍ
CEZ 750 REALIZÁCIÍ
Dodaných viac ako 750 skladových stanov vrátane montáže

Nižšie sú referencie z hotových realizácií od niektorých našich zákazníkov.

Montáž skladovej haly našou spoločnosťouKompletná montáž skladovej haly v Poděbradoch

Firma Hydroproduct ponúka kompletný sortiment pre hydraulické a klimatizačné systémy. Má rozsiahle portfólio činností od armovania hadíc až po výrobu všetkých typov klimatizačných a hydraulických koncoviek, hydraulických valcov, zvarencov až po izolačné a filtračné sady delené na vodných lúčoch.V krátkom čase sme dodali skladový stan 6x12x2,5m konštrukcie POLÁRNÍ, ktorý už plní svoj účel.

Spoločnosť BWT Česká republika s.r.o. patria do medzinárodnej vodohospodárskej skupiny, ponúkajúcej zákazníkom systémy, technológie a služby na úpravu vody.Dodali sme a vykonali montáž skladového stanu 6x16x2,5m konštrukcie ZIMA PLUS.

Spoločnosť Wincomp spol. s r.o. je veľkoobchodná, distribučná a výrobná firma ponúkajúca kompletný hygienický servis pre reštaurácie, hotely, penzióny, školy a ďalšie.Kompletná montáž skladovej haly v Nových Zámkoch na Slovensku

Spoločnosť HYKEMONT spol. s r. o. je zameraná na tvarovanie veľkorozmerných oceľových plechov a zváranie oceľových konštrukcií.Kralupy nad Vltavou - pan Hašek

Dodali sme vr. kompletné montáže skladový stan 8x24x2, 5m konštrukcia POLÁRNA

ZOBRAZITRealizácia dodania aj s montážou skladového stanu 5x8x2,5m konštrukcia ZIMA PLUS

Spoločnosť Element Materials Technology Pilsen s.r.o. je české letecké laboratórium a skúšobňa, ktorá vykonáva širokú škálu testov nielen v leteckom priemysle a výroby vzoriek až po certifikáciu. Plzenské laboratórium je jedno z najväčších takýchto zariadení na testovanie v Európe.Realizácia dodania aj s montážou skladového stanu 8x16x3m strecha PVC 560g/m2 boky PVC 500g/m2 konštrukcia ZIMA PLUS

Spoločnosť ELPO, káblové siete VN a NN, s.r.o. sa zaoberá výstavbou káblových vedení, vstavaných a kompaktných trafostaníc, oznamovacích vedení pre energetiku, verejného osvetlenia. Medzi ďalšie jej činnosti patrí aj iné projektovanie rozvodných zariadení a oznamovacích sieťach pre energetiku.

zobrazit


 Naša spoločnosť

Sme firma s bohatými skúsenosťami s predajom skladových stanov a hál od roku 2009. Disponujeme vlastným skladom s výdajným miestom. Patríme medzi najväčších predajcov skladových hál a stanov na slovenskom a českom trhu.

V našom sortimente nájdete väčšinu skladových stanov a hál skladom alebo v dodacej lehote do 5 dní.Naša spoločnosť dodala viac ako 450 skladových stanov rôznych veľkostí a konštrukcií. Výhodou je rýchle dodanie a montáž. Prednosťou stanov je pevnosť konštrukcie a zároveň jednoduchosť montáže. Naši zákazníci si u nich pochvaľujú ich rýchle a ľahké zloženie. Pri stanovách je veľmi dobrý pomer cena verzus kvalita. Ponúkame aj montáž alebo poradenstvo s realizáciou stavby.