SKLADOVÉ STANY - Výška - 3,15 m

Skladové stany sa využívajú na zastrešenie ľubovoľne veľkého priestoru, sú rýchlo postavené, variabilné a finančne dostupné. Vzniknuté priestory takto zastrešené sú ideálne na skladovanie produktov na paletách a regáloch, na umiestnenie poľnohospodárskej techniky a ďalších vozidiel. Výhody týchto montovaných skladových stanov je v ich jednoduchom a rýchle premiestnení v priebehu niekoľkých hodín (pri menších stanovách) a minimálnymi požiadavkami pri údržbe. Skladové stany sú typom konštrukcií rozdelené podľa obdobia používania - LETO, LETO PLUS, ZIMA, ZIMA PLUS, POLÁRNY a POLÁRNY PLUS.

🔨 Dodali sme viac ako 300 skladových stanov vrátane montáže. ✅ Neváhajte sa obrátiť na nášho špecialistu, zaisťujeme aj montáže stanov a hál, stavebné práce
+420 606 211 240

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY A ODPOVEDE

Aký povrch je potrebný na umiestnenie stavby stanu?
Na stavbu stanu odporúčame čo najrovnejší povrch. Povrch musí byť dostatočne pevný na ukotvenie stavby stanu. Ukotvenie sa vykonáva ukotvením pätiek stanov k povrchu dostatočne pevnými tyčami zasunutými v zemi. Stavby stanu v rámci našej platenej služby montáže od A do Z (dovezieme, zmontujeme, zaistíme) vykonávame na betón, dlažbu, zatrávnené záhrady a povrchy s posypom kamienkov, hliny a obdobné ...
Plachty sú viacúrovňové. PVC plachty zaručujú najvyššiu trvanlivosť a odolnosť voči vonkajším podmienkam. Plachty sú z oboch strán potiahnuté a lakované, vďaka čomu majú väčšiu odolnosť voči UV žiareniu. K dostaniu sú tiež PVC plachty spomaľujúce horenie s možnosťou dodania atestu.
Rozlišujeme typy základných konštrukcií - LETO, LETO PLUS, ZIMA, ZIMA PLUS, POLÁŽNE, POLÁRNE PLUS a ARTKTICKÉ. Letné konštrukcie sú vhodné iba na sezónne použitie, nie sú vhodné na zimné obdobie a musia byť mimo letného obdobia rozmontované z dôvodu dodržania záručných podmienok, nemožno ich používať celoročne. Pre celoročné používanie odporúčame POLÁŽNE, POLÁRNE PLUS a ARTKTICKÉ.
Všetky konštrukcie sú vyrobené z pozinkovanej ocele, vďaka čomu sú odolné proti korózii za všetkých poveternostných podmienok a možnosti ich používania po mnoho rokov. Pevnosť konkrétnej konštrukcie závisí od zvoleného typu. Stany majú možnosť dodatočného vystuženia konštrukcie v oblasti stien a strechy.
V prípade potreby iných rozmerov sa prosím obráťte na nášho špecialistu.
Odolnosť voči vetru a snehu závisí od typu konštrukcie zvolenej zákazníkom. Odporúčame konštrukciu ZIMA PLUS a vyššej triedy, ktoré navyše obsahujú oceľové laná a konzoly zvyšujúce odolnosť stanu voči nepriaznivým poveternostným podmienkam. Vždy však odporúčame pravidelne odstraňovať nahromadenú vodu a sneh zo strechy stanu, maximálna snehová pokrývka na streche stanu nesmie prekročiť 50 mm.