ZÁHRADNÉ PRÍSTREŠKY A DOPLNKY - FARBA - Čierna

Záhradné skladové stany, párty stany, prístrešky a doplnky sú rôzne druhy vonkajšieho vybavenia, ktoré sa používajú prevažne na uskladnenie záhradného ...

Záhradné skladové stany, párty stany, prístrešky a doplnky sú rôzne druhy vonkajšieho vybavenia, ktoré sa používajú prevažne na uskladnenie záhradného náčinia, organizovanie vonkajších akcií alebo na ochranu pred nepriaznivým počasím.

Záhradné skladové stany sú obvykle menšie vonkajšie kryté priestory, ktoré slúžia na uskladnenie náradia, záhradného nábytku alebo iného vybavenia. Tieto sklady môžu byť vyrobené z rôznych materiálov, ako sú drevo, kov, plast alebo sklovláknité dosky.

Party stany sú mobilné stany, ktoré sa obvykle používajú na organizovanie vonkajších osláv alebo akcií. Tieto stany sú obvykle ľahko prenosné a montovateľné a môžu byť vyrobené z rôznych materiálov, ako sú textílie, PVC alebo polyetylén.

Prístrešky sú kryté vonkajšie priestory, ktoré slúžia na ochranu pred slnkom, dažďom alebo vetrom. Tieto prístrešky môžu byť pevné alebo mobilné a môžu byť vyrobené z rôznych materiálov, ako sú textílie, drevo, kov alebo sklovláknité dosky.

Doplnky pre vonkajšie vybavenie môžu zahŕňať rôzne príslušenstvo, ako sú záclony, svetlá, kúrenie, podlahové krytiny a ďalšie. Tieto doplnky môžu byť užitočné pri organizovaní vonkajších akcií alebo na vylepšenie vonkajšieho priestoru.

Altánky – to sú malé zastrešené štruktúry s otvorenými stenami. Altánky môžu slúžiť ako miesto na oddych a relaxáciu, grilovanie alebo ako vonkajšia jedáleň.

Zobrazit popis
Skrýt popis
DODÁVAME DO 5 PRACOVNÝCH DNÍ
RÝCHLA MONTÁŽ
PONUKA NA MIERU
KOMPLEXNÁ MONTÁŽ DO 14 PRACOVNÝCH DNÍ
CEZ 750 REALIZÁCIÍ
Zobrazit filtry